Ulotki DL

Przystępna ulotka

Ulotki DL to ulotki obejmujące nadzwyczaj dużo wiadomości, jest to ulotka złożona na trzy części z kartki formatu A4. Tego rodzaju ulotkę wydaje się na papierze bardzo solidnej jakości, na ogół kredowym. Na wydrukowaną kartkę, nakłada się gigantyczną warstwę lakieru i dzięki temu wydrukowana treść jest nadzwyczaj wyraźnie wyrazista, a zawarte odcienie znakomicie czytelne.
Ulotki DL to doskonałe ulotki reklamowe, w macie czy też w mocno nabłyszczonym kolorze. Tego rodzaju ulotki drukuje się jednostronnie czy też dwustronnie, ta przystępna ulotka posiada w sobie mnóstwo treści reklamowej, jest przystępna i bezproblemowa do schowania w torebce bądź kieszeni.
Ulotki DL ochrania się lakierem offsetowym, dzięki czemu są solidne a przy tym łatwo nie tracą swoich barw.Ten gatunek ulotek jest proponowany przez wiele drukarni, są to ulotki łatwe do wydrukowania i forma ich jest szalenie znana.
Druk takich ulotek nie musi być ogromne, wystarczy tylko już zaledwie 50 sztuk, rzecz jasna przy każdym dużym zamówieniu cena w dużej mierze się redukuje. Drukarnie niezwykle ochoczo drukują reklamę na ulotkach typu DL. Ta forma jest łatwa a przy tym banalna do druku. Wychodząc na przeciw kontrahentom ulotki DL, drukarnie drukują według projektów swoich odbiorców. Ta forma reklamy jest tania i da się ją wcielić w życie w niezmiernie szybkim okresie czasu. Ostatnimi czasy bardzo znane i modne reklamują w pewnej mierze wszystko i niezmiernie dużo przeróżnego typu firm albo przedsiębiorstw użytkuje z tego rodzaju reklamy.
Obok ulotek formatu A4, A5, A6 czy A7 ulotki DL są w największym stopniu popularne i najbardziej się opłacają dla reklamodawców.

 

2015 Copyright. Powered by Wordpress